Zápis ZUŠ Chabařovice

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zápis ZUŠ Chabařovice
Rádi bychom pozvali děti ve věku od 5let k zápisu do základní umělecké školy v Chabařovicích. Společně se ZUŠ a obcí Řehlovice se povedlo od září 2022 otevřít pobočku ZUŠ Chabařovice v budově naší základní školy. Zápisy budou probíhat od 13. 6. celý týden v hlavní budově ZUŠ na Husově nám. 17 v Chabařovicích. Obory, které budeme nabízet na pobočce Řehlovice: hra na klavír, hra na klávesy, hra na kytaru, hra na zobcovou a příčnou flétnu, hra na trubku, hra na housle, hra na klarinet a saxofon, hra na pozoun, hra na violoncello, bicí nástroje, populární zpěv, přípravně estetickou výchovu a tanec.
Tvorbu stávajících žáků ZUŠ Chabařovice můžete shlédnout na www.zuschabarovice.cz v sekci kalendář akcí (rolovat úplně dolu).